Voortgang pastorie 2

21-07-17: Afgelopen week is er veel werk verzet in de pastorie. Er is door een groot aantal vrijwilligers heel veel behang verwijderd, geschuurd, geverfd enz. Door aannemer Spek zijn er in de keuken, gang en badkamer nieuwe vloeren gestort en wanden gezet. Mathijs heeft de elektra vernieuwd. Steven heeft het installatiewerk verzorgd. Rob zorgt voor nieuwe internetaansluitingen. Mark heeft een nieuwe buitendeur en raamkozijn geplaatst welke door de brand beschadigd waren. André en Corina zorgen voor alle verf en behang. Kortom, de gang zit er goed in en we rekenen er nog steeds op om op tijd gereed te zijn. Het wordt steeds leuker nu we met het ‘opbouwende’ werk beginnen. Als u tijd hebt en bijvoorbeeld goed kunt behangen of verven, meldt het bij Theo de Jong of Henk Slappendel, want er is nog best veel te doen en de vakanties beginnen ook voor onze vrijwilligers en aannemers. Foto's van de vorderingen kunt u hieronder zien.
De bouwcommissie


  IMG 5856IMG 5952IMG 5958IMG 5962IMG 5963IMG 5964

IMG 5852IMG 5853IMG 5851

Social Media