Preekbeurtrooster 2018

PREEKBEURTENROOSTER 2018 VOOR DE IJSSELDIJKKERK VERSIE 3 (%)

Ma 01 JANUARI (NIEUWJAARSDAG)

10.00 uur geen dienst (gez. kortlanddienst in de Rank: 10.30)

18.30 uur geen dienst

Zo 07 JANUARI

10.00 uur ds.C.Baggerman (+ koffie)

18.30 uur ds.W.P.van der Hoeven, Amersfoort           

Zo 14 JANUARI

10.00 uur ds.C.Baggerman   (H.Avondmaal)

18.30 uur dienst in de Rank (H.Avondmaal)

Zo 21 JANUARI

10.00 uur ds.C.Baggerman

18.30 uur ds.C.Baggerman

Zo 28 JANUARI

10.00 uur ds.C.M.van Loon, Rotterdam-Centrum

18.30 uur dienst in de Rank

Zo 04 FEBRUARI

10.00 uur ds.C.Baggerman (+ koffie)

18.30 uur ds.J.van Walsum, Alblasserdam          (N.B. in de Rank: een jeugddienst)

Zo 11 FEBRUARI

10.00 uur mevr.prop.A.Zeeman-van de Water, Hoogblokland

18.30 uur dienst in de Rank

Zo 18 FEBRUARI (1e LIJDENSZONDAG)

10.00 uur ds.C.Baggerman (e.v. doopdienst)( ev. + koffie)                   #

18.30 uur dienst in de Ark

Zo 25 FEBRUARI (2e LIJDENSZONDAG)/(VOORJAARSVAKANTIE)

10.00 uur dhr.G.Laheij, Krimpen aan den IJssel                                         #

18.30 uur ds.A.Tromp, Krimpen aan den IJssel                                          #

Zo 04 MAART (3e LIJDENSZONDAG)

10.00 uur ds.C.Baggerman (+ koffie)

18.30 uur dienst in de Rank                                   (N.B. in de Ark: een jeugddienst)

Zo 11 MAART (4e LIJDENSZONDAG)

10.00 uur ds.M.D.van der Giessen        (N.B. ds.Baggerman in de Rank)

18.30 uur ds.C.Baggerman

Wo 14 MAART (BIDDAG GEWAS EN ARBEID)

19.30 uur dienst in de Ark

Zo 18 MAART (5e LIJDENSZONDAG)

10.00 uur mevr.ds.C.Vreugdenhil-Mijnarends, Katwijk aan Zee

18.30 uur  dienst in de Rank                                                                         #

Zo 25 MAART (6e LIJDENSZONDAG-PALMZONDAG)(ev.belijdenisdienst; ev.+ koffie)   %

10.00 uur ds.C.Baggerman

18.30 uur mevr.prop.A.Zeeman-van de Water, Hoogblokland

Vr 30 MAART (GOEDE VRIJDAG)

10.00 uur mevr.ds.A.M.Verbaan-van den Heuvel, Ermelo (deze dienst vind plaats in gebouw Rank als kinderdienst)

19.30 uur ds.C.Baggerman (H.Avondmaal)

Zo 01 APRIL (PAASFEEST)

10.00 uur ds.C.Baggerman ( Kerkkoor Krimpen)        %

18.30 uur dienst in de Rank

Zo 8 APRIL

10.00 uur ds.C.Baggerman (+ koffie)

18.30 uur mevr.ds.A.Six-Wienen, Gouda

Zo 15 APRIL

10.00 uur ds.E.J.N.Kronenburg, H.I.Ambacht

18.30 uur Remco Hakkert (Jeugddienst)

Zo 22 APRIL

10.00 uur ds.C.Baggerman

18.30 uur dienst in de Ark                                                                                                                 #

Zo 29 APRIL (MEI-VAKANTIE) (27/4:koningsdag)

10.00 uur ds.C.Baggerman

18.30 uur ds.G.H.de Graaff, Geldermalsen

Zo 06 MEI (5 mei: bevrijdingsdag)

10.00 uur ds.W.P.van der Hoeven, Amersfoort (+koffie)

18.30 uur dienst in de Rank

Do 10 MEI (HEMELVAARTSDAG)

10.00 uur dienst in de Ark

Zo 13 MEI

10.00 uur ds.C.Baggerman (ev.doopdienst) (ev. koffie)                                                  #

18.30 uur ds.C.Baggerman

Zo 20 MEI (PINKSTERFEEST)

10.00 uur ds.C.Baggerman                                                                                                           # %

18.30 uur dienst in de Rank

Zo 27 MEI

10.00 uur ds.C.Baggerman                                                                                                        %

18.30 uur ds.L.den Breejen, Delft (Kerkkoor Krimpen)   ( N.B.: in de Rank: een jeugddienst)  %

Zo 03 JUNI

10.00 uur ds.C.Baggerman    (H.Avondmaal)

18.30 uur dienst in de Rank  (H.Avondmaal)

Zo 10 JUNI

10.00 uur ds.A.J.den Besten, Sliedrecht (+ koffie)                              %; PKC

18.30 uur ds.J.M.de Bruin, Stolwijk

Zo  17 JUNI

10.00 uur mevr. ds.C.R.Groenendijk       (N.B. ds.C.Baggerman in de Wingerd)

18.30 uur dienst in de Rank

Zo 24 JUNI

10.00 uur mevr. ds.C.M.Baggerman-van Popering

18.30 uur ds.C.Baggerman

Zo 01 JULI

10.00 uur ds.C.Baggerman (+ koffie)

18.30 uur dienst in de Rank

Zo 08 JULI (SLOT OUDSTE GROEP KINDERNEVENDIENST)                                                           

10.00 uur ds.C.Baggerman (+ koffie)                                                                    %

18.30 uur ds.C.Baggerman

Zo 15 JULI (BEGIN 1e VAK.WEEK IN NEDERLAND-MIDDEN)

10.00 uur ds.E.Kolkert, Zwijndrecht

18.30 uur dienst in de Rank

Zo 22 JULI (2e VAKANTIEWEEK)

10.00 uur mevr.ds.A.Six-Wienen, Gouda

18.30 uur ds.L.den Breejen, Delft

Zo 29 JULI (3e VAKANTIEWEEK)

10.00 uur mevr.prop.A.Zeeman-van de Water, Hoogblokland

18.30 uur dienst in de Rank

Zo 5 AUGUSTUS (4e VAKANTIEWEEK)

10.00 uur dhr.G.Laheij, Krimpen aan den IJssel (+ koffie)                                                      %

18.30 uur ds.A.L.A.den Besten, Nieuwerkerk aan den IJssel

Zo 12 AUGUSTUS (5e VAKANTIEWEEK)

10.00 uur ds.C.Baggerman

18.30 uur dienst in de Rank

Zo 19 AUGUSTUS (BEGIN LAATSTE VAK.WEEK)

10.00 uur ds.C.Baggerman

18.30 uur ds.F.Bos, Waddinxveen

Zo 26 AUGUSTUS

10.00 uur ds.C.Baggerman                                                                                            

18.30 uur dienst in de Rank

Zo 02 SEPTEMBER

10.00 uur  dhr.G.Laheij, Krimpen aan den IJssel   (+ koffie)                                             # %

18.30 uur ds.C.M.van Loon, Rotterdam-Centrum

Zo 09 SEPTEMBER (START WINTERWERK)

10.00 uur ds.C.Baggerman (+ koffie)                                                                                           %

18.30 uur ds.T.R.Schep, Capelle aan den IJssel (Jeugddienst)

Zo 16 SEPTEMBER

10.00 uur ds.C.Baggerman (ev.doopdienst)(ev. koffie)                                                       #

18.30 uur ds.G.H.de Graaff, Geldermalsen

Zo 23 SEPTEMBER

10.00 uur ds.W.M.de Bruin, Stolwijk

18.30 uur dienst in de Ark

Zo 30 SEPTEMBER

10.00 uur ds.C.Baggerman                                                                                                        %

18.30 uur dienst in de Rank

Zo 07 OKTOBER (ISRAELZONDAG)

10.00 uur ds.C.Baggerman (+ koffie)                 

 18.30 uur ds.C.Baggerman                                (in de Ark: een jeugddienst)

Zo 14 OKTOBER

10.00 uur ds.C.Baggerman   (H.Avondmaal)

18.30 uur dienst in de Rank (H.Avondmaal)

Zo 21 OKTOBER (HERFSTVAKANTIE)

10.00 uur ds.F.Bos, Waddinxveen                (in de Ark:bijbeldoedag-dienst, mevr.ds.C.R.Groenendijk)

18.30 uur ds.M. de Boer, Gouda

Zo 28 OKTOBER

10.00 uur ds.C.Baggerman

18.30 uur dienst in de Rank

Zo 04 NOVEMBER

10.00 uur ds.C.Baggerman (Kerkkkoor Krimpen 50j) (+ koffie)   %

18.30 uur dienst in de Ark

Wo 07 NOVEMBER (Dankdag Gewas en Arbeid)

19.30 uur dienst in de Ark

Zo 11 NOVEMBER

10.00 uur mevr.prop.A.Zeeman-van de Water, Hoogblokland

18.30 uur  ds.C.Baggerman

Zo 18 NOVEMBER

10.00 uur ds.C.Baggerman (ev.doopdienst)(ev.+ koffie)           #

18.30 uur dienst in de Rank

Zo 25 NOVEMBER (SLOT KERKELIJK JAAR)

10.00 uur ds.C.Baggerman (+koffie)

18.30 uur ds.W.P.van der Hoeven, Amersfoort

Zo 02 DECEMBER (1e ADVENT)

10.00 uur ds.C.Baggerman   (H.Avondmaal)

18.30 uur dienst in de Rank (H.Avondmaal)

Zo 09  DECEMBER (2e ADVENT)

10.00 uur mevr.ds.M.Vreugdenhil-Mijnarends, Katwijk aan Zee  (+ koffie)            %

18.30 uur G. den Hartogh

Zo 16 DECEMBER (3e ADVENT)

10.00 uur ds.C.Baggerman

18.30 uur dienst in de Rank

Zo 23 DECEMBER (4e ADVENT)

10.00 uur ds.W.P.van der Hoeven, Amersfoort

18.30 uur ds.E.Kolkert, Zwijndrecht

Ma 24 DECEMBER (KERSTAVOND)

19.00 uur Kinderkerstdienst (zonder predikant)

22.00 uur ds.C.Baggerman (Kerkkoor Krimpen)                   %

Di 25 DECEMBER (KERSTFEEST)

9.00/11.00  uur ds.C.Baggerman                                                %

Wo 26 DECEMBER (2e Kerstdag)

10.00 een “Sing in”-dienst in de Rank

Zo 30 DECEMBER

10.00 uur ds.C.Baggerman

18.30 uur dienst in de Rank

Ma 31 DECEMBER (OUDEJAARSAVOND)

19.00 uur ds.C.Baggerman

Disclaimer

Social Media